English Camp Part 1

English Camp Part 1

10.11.2023
2. stupeň

ENGLISH CAMP

Dne 10. a 11. listopadu probíhal v naší škole anglický kemp, kterého se zúčastnili žáci 7. třídy. Během prvního dne si žáci vyzkoušeli své dovednosti v oblasti jídla a kulinářství, které mohli praktikovat i při přípravě své večeře. Neunavil je ani běhací kufr, jelikož byli schopni po večerním promítání s popcornem řádit až do brzkých ranních hodin.

Síly opět nabrali po spořádání typické anglické snídaně, která byla opravdu vydatná. Po stole kolovaly smažená vajíčka, slanina, klobásky a fazolky v tomatě. Tuto dobrotu jsme zapili tradičním anglickým čajem s mlékem, který si našel své příznivce.

Celý zbytek druhého dne jsme věnovali městu a jeho okolí, aby naši žáci byli schopni orientace v cizím městě a dokázali se zeptat na cestu v jakékoliv situaci. Naše putování bude pokračovat tuto středu 22. listopadu, kdy se vydáme do hlavního města, ve kterém bude probíhat bojová hra na Karlově mostě a na Kampě v anglickém jazyce. Zde se můžete poohlédnout za první částí našeho kempu a těšit se na další aktualitku z Prahy. Stay tuned!