ENGLISH CAMP – AKČNÍ VYŠEHRAD!

ENGLISH CAMP – AKČNÍ VYŠEHRAD!

22.03.2024
2. stupeň

ENGLISH CAMP – AKČNÍ VYŠEHRAD!

Poslední část našeho English Campu se odehrála na Vyšehradě! Opět společně s průvodkyní Annou se vybraní žáci sedmých a osmých tříd vydali zkoumat každé zákoutí vyšehradských hradeb. Za branami této pevnosti je čekalo mnoho hádanek, které se našim angličtinářům povedlo rozluštit. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí, které jsou s Vyšehradem spjaty a nakonec nás čekala za nádherného počasí bojovka. Takže jsme si krásně zaběhali na čerstvém vzduchu a program s organizací Praha hravě byl zakončen vyhlášením vítězů a rozdáním cen.
Příjemně unavení jsme se ještě vydali na něco dobrého k jídlu a tradičně na nákupy, takže jsme si kromě zážitků odvezli i něco pěkného na sebe.
A tím končí naše putování s English Campem. Thank you for your attention!