Absolventský večírek

Absolventský večírek

15.06.2024
2. stupeň
V pátek 31. 5. se konal každoroční Absolventský večírek 9. třídy. Hudební doprovod obstarala skupina Laura Bohuslava Ryšánka, která hrála krásné písničky. Ples začal v 17:00 vystoupením taneční skupiny Buddies pod vedením Martiny Pejcharové a Pavly Strašíkové. Poté následoval slavnostní nástup deváťáků, jejich ošerpování a společný tanec s rodiči.  Na místě byla k zakoupení tombola, obsahující velmi lákavé ceny. Nejzajímavější bylo půlnoční překvapení, ve kterém se předvedlo taneční duo Pája a Johy, Pallas Světlá, naši absolventi a na závěr Fellas Světlá. Všem se jejich vystoupení velmi povedlo.
My, absolventi, jsme si večírek velice užili a doufáme, že stejně na tom byli i všichni hosté. Touto cestou chceme poděkovat těm, kdo se podíleli přípravách celého večera.
Veronika Širajchová